Pánské tašky praktické a stylové do práce i na cesty

Taška může být nejen praktická, ale rovněž jako stylový módní doplněk. Chodíte každý den do práce či na obchodní jednání a potřebujete s sebou mít plno věcí? Tablet, dokumenty i další potřebné věci můžete pohodlně nosit. Taška najde však využití i mimopracovní, hodit se bude například pro cestování i spoustu jiných příležitostí. Pojďme se podívat na pánské tašky – jaké jsou jejich typy, jaké mají využití a co mohou nabídnout jako elegantní doplněk outfitu.


Začněme rozdělením pánských tašek dle využití. V našem e-shopu Bagisimo najdete tyto 3 druhy pánských tašek:

Odlišují se velikostí, způsobem nošení i využitím.

Tašky přes rameno

Jak je patrno z názvu, nosí se přes rameno, mají tedy popruh. V naší nabídce najdete mnoho velikostí a formátů těchto tašek, orientovaných na šířku nebo na výšku a to včetně tašek cestovních. Vybrat si tak můžete přesně podle použití a požadovaného využívání. Jiné požadavky budete mít na tašku na notebook s převážně pracovním využitím a jiné zase na tašku cestovní, do níž se vejde mnohem více věcí. Součástí této kategorie tašek přes rameno jsou moderní pánské batohy. Nabídka je opravdu rozmanitá - různé velikosti, barvy i formáty.

Business tašky

U těchto tašek název napovídá, že jejich hlavní využití bude v pracovní sféře. I když určitě se najdou i jiné situace pro jejich použití. Jejich formát je určen nejen pro notebook a další dokumenty. Dodávají se rovněž s popruhem přes rameno, nosit je však můžete i pouze v ruce, vždy podle potřeby se Vám taška doslova přizpůsobí. Nabízejí praktické vnitřní členění včetně uzavíratelných kapes.

Cestovní a víkendové tašky

Pojmenování těchto tašek vypovídá o jejich převážně cestovních účelech. Nabízejí daleko více prostoru, samozřejmostí je popruh přes rameno pro pohodlné nošení. Tyto tašky mohou plně konkurovat klasickým batohům. Větší objem, komfortní nošení a oddělené vnitřní kapsy, to jsou jejich hlavní benefity.

Komfort nošení, materiálu i elegantního designu

Přestože jsou jednotlivé typy tašek odlišné, mají spoustu vlastností společných. Všechny tyto pánské tašky spojuje komfort materiálu, mezi kterými nechybí pravá kůže, pohodlného nošení a moderního designu. Pánská taška tak může být Vaším stylovým pracovním nebo cestovním doplňkem. Vybírat si můžete z atraktivních designových provedení od značek Herschel nebo Ucon Acrobatics, které v tomto odvětví rozhodně nejsou žádným "béčkem". U všech typů tašek si můžete vybrat mezi mnoha velikostmi a formáty, z nichž každý má své hlavní použití. Od malé příruční tašky, business tašky na laptop až po objemnější cestovní tašky nejen na víkendové výlety.

A máme pro Vás také některé rady a tipy, jak pánskou tašku správně vybrat podle různých kritérií.