Jak vybrat pánskou tašku?

Většina z pánů dumá nad tím, jak správně vybrat kvalitní pánskou tašku. Už dávno neplatí, že by pánská taška byla jen obyčejný módní doplněk. Jedná se o věc, která s Vámi musí růst. Taška Vám může dělat společnost i v kariérním postupu. To znamená, že při výběru je potřeba se soustředit na to, že předpokládaná doba nošení je až několik let a Vy se svou taškou tak usednete do ředitelského křesla. Ponaučme se z této situace a nepřemýšlejme tedy zda utratit o pár korun více, protože by byla škoda, měnit svojí pánskou tašku již po prvním povýšení. Svatý grál každého gentlemana už máme vyřešený, teď už jen, jak ho správně vybrat?

 

448568510_040

1) Velikost – lze to shrnout tak, že záleží na požadavcích, co v dané tašce chci nosit. Má sloužit například jen pro notebook a zápisník? Můžeme hledat jen mezi úzkými taškami na notebook. Pokud by se do ní měly vejít ještě například věci do práce, knihy nebo učebnice. Jdeme spíše do kategorie business tašek. Nejideálnější je samozřejmě mít tašky dvě a ty kombinovat dle možností a praktičnosti. S tím hraje roli další bod, a to barva.

2) Barva - pánskou tašku je ideální sladit s business nebo casual stylem. Nejčastěji používanými barvami pánských tašek jsou černá, tmavě šedá, tmavě hnědá a světle hnědá. Vhodné je tašku kombinovat s ostatními módními doplňky nebo hodinkami. Ideální variantou jsou pak tašky dvou barev, které můžete střídat a dokonale tak sladit se svým outfitem.

3) Materiál - už před několika desítky let nazpět bylo rozhodnuto o kůži jako o jednom z nejkvalitnějších materiálů vůbec. Kůže je prostě držák. Při správné péči Vám vydrží mnoho let a opotřebení není tak výrazné jako u koženky. Kůže je také velmi praktická. Dalším doporučeným materiálem může být "plátno" nebo nylon a další, které se na trh dostávají díky stále větší popularizaci volnočasové kultury. Takovéto tašky můžeme například najít u výrobce Ucon Acrobatics.

4) Tvar - v neposlední řadě tu máme podstatný bod a to tvar. Pánská taška může být buď do ruky bez popruhu, ty jsou zvané taky jako "pánská aktovka", anebo klasické pánské tašky s popruhem. U většiny produktů ovšem naleznete obojí varianty a to tašku s odepínacím pruhem, který ale lze i nastavit. Pokud jste si jisti, že tašku chcete výhradně používat jako aktovku na pár drobností do práce a mít jí převážně jako módní doplněk, rozhodněte se pro první variantu.

V každém výběru by měl hrát rozhodující faktor osobitý styl. Nechte se si v obchodě určitě poradit, ale dejte na svoji úvahu. Vy sami nejlíp víte, jak pánskou tašku budete využívat. Představte si Váš normální pracovní den a podle toho se rozhodujte. My přejeme hodně štěstí a zde se můžete podívat na naše bestsellery:

 

248204151