Ekologické designově barevné termohrnky KeepCup

Přemýšlíte o koupi termohrnku, který Vám udrží nápoje pěkně dlouho horké? Ale požadujete, aby byl i stylový a ohleduplný k životnímu prostředí? Nejen toto vše splňují termohrnky KeepCup, které Vám Bagisimo nabízí mezi doplňky. Vybrat si můžete mezi plastovým a skleněným provedením, ve dvou variantách objemu a v několika barvách.

Neklouže a něco vydrží

To však není stále vše, co řada termohrnků KeepCup nabízí. Zvolit si lze mezi provedením ze 100% recyklovaného polypropylenu, čímž je šetrný a ekologický k životnímu prostředí, nebo z velmi odolného sodno-draselného skla. Díky tomu je velmi odolný a běžný pád na zem je pro tento termohrnek bez újmy. Další vychytávkou je protiskluzový proužek, díky němuž se KeepCup příjemně drží a neklouže. Proužek je umístěn přibližně ve 2/3 výšky odspoda. U skleněné varianty je proužek z korku. Barevný design může připomínat něco jen tak plastového, opak je však pravdou, přesvědčte se sami.

Umyjte jej v myčce nebo strčte do mikrovlnky

Toto platí však pouze pro plastovou variantu. Skleněné termohrnky KeepCup doporučujeme mýt pouze ručně. Díky svému složení plastový i skleněný termohrnek KeepCup udrží nápoj horký až o 30 minut déle teplý, takže si například svůj oblíbený horký čaj můžete v klidu vychutnat dlouho horký.

Až 454 ml objemu pro pořádný horký šálek

To už je pořádný šálek kávy, čaje nebo čehokoli jiného. Termohrnky KeepCup jsou v naší nabídce v objemu 350 a 454 ml. Záleží jen na Vás, jaký objem požadujete.

KeepCup v kostce:

  • 350 nebo 454 ml objemu
  • až 30 minut udržení horkého nápoje uvnitř
  • složení z 100% ekologického polypropylenu nebo tvrdého sodno-draselného skla
  • protiskluzový proužek umístěný cca ve 2/3 výšky
  • plastová varianta vhodná do myčky i mikrovlnky
  • takřka nerozbitný při běžném spadnutí
  • jednoduchý a přitom pevný uzávěr
  • líbivý moderní design v několika barvách

Pokud rozmýšlíte, jaký termohrnek koupit, který by splnil Vaše očekávání, KeepCup bude určitě správnou volbou. Vaše očekávání patrně i v mnohém předčí. Termohrnek tak nemusí být pouze účelný, ale i se stylovým designem.