Dejte klíčům vlastní tvář s elegantní klíčenkou

Klíče mají jistě pro každého z vás nevyčíslitelnou hodnotu. Jsou vstupním heslem do Vašeho domu, kanceláře či auta. Často nosíme klíče ve svazku a jejich ztráta může mít fatální následky. Co však fatální následky nemá, je doplnění klíčů o klíčenku. Díky ní vtisknete svým klíčům vlastní tvář. Podívejte se, jaké klíčenky máme pro Vás mezi dámskými módními doplňky. A díky klíčence jsou klíče lépe zaopatřeny proti nepozorné ztrátě.

Barevné v moderním designu pro každý klíč

Náš e-shop Bagisimo Vám nabízí moderní dámské klíčenky. Avšak díky jejich stylovému designu mohou klidně zdobit i klíče od auta moderního muže. Vybrat si můžete z různých provedení a barev. Od klasické klíčenky až po stylový přívěšek na klíč. I ze zdánlivě obyčejné klíčenky může být slušivý doplněk, stejně jako například decentní bižuterie.

Nucellé – od kabelky ke klíčence

V nabídce dámských klíčenek najdete moderní kožené klíčenky značky Nucellé, která se zaměřuje na výrobu elegantních dámských kabelek ve francouzském designu. Proto i tyto klíčenky spojují účelnost s exkluzivním designovým provedením. A Francouzi, ti rozhodně mají na módu a design vytříbený vkus. Kabelka a klíčenka mají mnoho společného, třeba už jen to, že obvykle ženy mají v kabelce (nejen) právě klíče. Tak proč je nemít společně se slušivou klíčenkou – lépe je hned najdete mezi dalšími věcmi nejen v kabelce, ale třeba i v jakékoli jiné tašce.

Proč si koupit klíčenku

Bude nejen ochranou Vašich cenných klíčů, ale rovněž se stane osobitým kouskem Vašeho vkusu. Elegantní a přitom vysoce kvalitní zpracování z kůže podtrhuje jejich trendy styl. Přívěšek na klíče lze rovněž použít i jako přívěšek na kabelku, případně i k jiným účelům. Kombinace modré a zlaté barvy v decentním poměru je jako malý šperk pro Vaše klíče či kabelku. Přesvědčte se s námi, že i drobné doplňky mohou být velmi stylovým podtržením Vaší originality.