Pánské tašky přes rameno pracovně i nepracovně

Shodneme se jistě na tom, že taška jakéhokoliv provedení, velikosti či střihu je jedním z nejužitečnějších pomocníků a doplňků pro každého z nás. Nepromlouváme pouze k dámám, které by jinak neměly kam uschovat rtěnku, hygienické potřeby či pouze klíčky od auta. Máme jenom dvě ruce, v nichž neuneseme vše, věci jako např. svačina, dokumenty, láhev s pitím aj. by se nám pořádně při cestě do práce či domů pořádně pronesly. Pánské tašky přes rameno osloví nejednoho muže, jenž nehledá pouze úschovnu pro drobné předměty, ale i oku lahodící a především funkční módní doplněk.


Bagisimo pro Vás má pestrou nabídku moderních pánských tašek přes rameno v různých velikostech a formátech provedení. Všechny spojují minimálně dvě věci – pohodlné nošení a stylový design.

Do práce, na cesty, kamkoli

Tašky přes rameno pro pány mají mnoho možností využití. Potřebujete mít s sebou notebook a nechce se Vám jej tahat v rukou? Žádný problém, svého drahocenného elektronického pomocníka uložíte v pracovní, čili business tašce, uzavřete a zároveň ochráníte před poškozením či nepřízní počasí. Pokud rádi a často cestujete, cestovní tašky, známé taky jako víkendové tašky, splní zcela jistě Vaše očekávání. Jak už jejich název napovídá, jsou určeny na cesty, či na krátké víkendové pobyty. Můžete si sbalit vše potřebné a bez obav vyrazit.

Bez popruhu ani ránu

Tašky přes rameno pro pány, ať už pracovní či cestovní, se vyznačují kvalitním zpracováním v kombinaci s odolným a trvanlivým materiálem. Můžete si vybrat tašky vyrobené z kůže, nylonu či free PVC v různých velikostech, barevných provedeních a tvarech. Každá z těchto tašek je vybavena pevným a trvanlivým popruhem, který se stará o jejich pohodlné nošení přes rameno. Možnost regulace délky popruhu je samozřejmostí pro maximálně pohodlné nošení podle potřeby. Tašky přes rameno obsahují několik samostatných kapes či množství vnitřních přepážek rozdělujících vnitřní prostor na více oddělených sekcí. Nakonec Vás tašky určené k nošení přes rameno upoutají svým líbivým designem a moderním vzezřením.

Sammons Top Grade je opravdu top taškou

Jedna z nejprodávanějších pánských tašek přes rameno značky Sammons je vyrobena z pravé kůže. Jedná se o volnočasovou tašku přes rameno pro muže, hodící se jak ke každodennímu nošení, tak i na občasné výlety. Sammons Top Grade černá má nastavitelný popruh, jednu vnitřní kapsu na zip společně s více malými vnitřními kapsičkami na drobnosti. Prohlédněte si ještě další produkty od Sammons, např. pánskou světle hnědou koženou tašku přes rameno Sammons anebo pánskou černou nylonovou tašku přes rameno Sammons Highburry. A samozřejmě nejen tyto dvě, máme jich pro Vás mnohem více od dalších značek, například Ucon Acrobatics nebo Herschel. Objevte jejich spojení praktické funkčnosti a moderního módního doplňku pro každého muže v každé situaci, od pracovního dne po cestovní zážitky.