Dámský šátek zahřeje i zvýrazní Váš outfit

Šátek už dávno nepatří mezi kult postarších babiček na vesnici. V dnešní době má právě opačný efekt – stylově podtrhne outfit moderní ženy v jakémkoli věku. E-shop Bagisimo.cz Vám nabízí rozmanitou nabídku moderních dámských šátků v kvalitním provedení. Šátek nejen příjemně zahřeje, ale rovněž se stane součástí Vašeho, nejen zimního, outfitu. Jen vybrat barvu a materiál…

Plno barev, jemná viskóza a ruční práce

Tyto tři vlastnosti charakterizují naší nabídku dámských šátků. Vybrat si můžete z mnoha barevných provedení od jednobarevného růžového či zeleného šátku až po decentní vzory nebo motivy. Což takhle šátek s lososovým či květinovým motivem? Vsadit rovněž můžete na sytě žlutou barvu nebo na jemné proužky. Šátky z naší nabídky mají mnoho podob a každá žena si jistě najde šátek, který si jí bude líbit a bude doplňovat nejen bundu v zimě. Zpracování z kvalitní viskózy společně s poctivou ruční prací zajišťuje nejen měkkost a příjemný materiál na dotek, ale též pocit z poctivosti ruční práce. Některé šátky z naší nabídky jsou vyrobeny z jemné bavlny, která ještě více zahřeje Váš krk. Zda je lepší viskóza či bavlna, se nedá jednoznačně odpovědět. Nápovědou může být pouze to, že šátek z viskózy působí lehčeji a vzdušněji, naopak bavlna lépe zahřeje. Vyzkoušejte oba! Jeden třeba na jaro a podzim a druhý k zimní bundě.

Dámské šátky od designových matadorů Roxy a Rayflector

Nabízíme Vám šátky od módních designových nadšenců – společností Roxy a Rayflector. Obě společnosti jsou zaměřené na výrobu šátků, šál i dalších módních doplňků a součástí. Jsou zárukou prověřené kvality. Mezi dámskými šátky tak najdete takové, které prošly rukami zkušených návrhářů. Elegantní provedení, decentní sjednocení barev a vysoce kvalitní viskóza či bavlna – to vše spojuje tyto slušivé šátky. Vyjít ven v šátku rozhodně neznamená, že již máte na šátek věk, ba naopak, bude slušivou součástí outfitu každé ženy v každém věku. U všech šátků najdete rozměr délky a šířky pro snadnější výběr.

Šátek kusem Vašeho stylu

Moderní dámský šátek se tak stane nedílnou součástí Vašeho stylu. Barevně zvýrazní outfit a doplní jej. Ať již zvolíte tlumenější nebo jasnější odstíny barev, zcela jistě v něm najdete kus svého osobitého stylu a působivý módní doplněk.