Zrození značky Ucon Acrobatics ve starém chlívě??

Tato mladá značka, která vznikla v Berlíně v roce 2001 vás jistě zaujme již na první pohled. Jak tato značka vznikla? Vše začalo partou lidí, kteří sdíleli stejný životní styl, což byl smysl pro kreativitu, tvořivost a inovativní smýšlení. Hlavními zakladateli byli Jochen Smudy a Martin Fussenegger a díky svému odhodlání objevili starou stodolu nedaleko Berlína a přeměnili ji na ateliér, kde se začly rodit všechny ty nápady

Produkty značky Ucon Acrobatics se vyznačují svou nadčasovostí, minimalistickým vzhledem a sladěním praktického života se současným životním stylem. Ucon Acrobatics se snaží vytvořit perfektní produkt, ale co je „perfektní“? Pro nás je to zábavný produkt, který vám usnadní každodenní život a zároveň vypadá úžasně. Ucon Acrobatics je značka pro dnešní kreativní duše, které sdílejí vášeň pro minimalismus, inovace a funkčnost.

Ucon Acrobatics a jejich filozofie


Jejich zdroj inspirace jsou maličkosti, které by ostatním mohly chybět. 
Od ostatních značek se odlišují smyslem pro detail, autentickými tvary a jejich schopnost být vždy o krok napřed. I proto zastávají motto: “Denní úkoly jsou dobrodružství, nikoli problémy, které musíme řešit.” Toto je Ucon Acrobatics. Abychom ale jen nemluvili, pojďme se blíže podívat na pár kousků, které vznikly v oné stodole u Berlína.

UCON ACROBATICS ALAN

Díky rolovacímu systému u tohoto batohu snadno zvětšíte jeho velikost. Jeho kabátek je vyrobený z recyklovaného polyesteru z PET lahví bez ftalátů s povrchem odolným proti vodě. Směle unese tvůj až 15'' notebook a díky vnitřnímu uspořádání, zahrnující držák na láhve, pásek na klíče a menší vnitřní kapse, budete mít ve věcech vždy pořádek. Rychlý přístup do hlavního prostoru zaručuje boční zip. Tohoto krasavce Ucon Acrobatics Alan v krásné olivové barvě najdeš v naší nabídce batohů.

UCON ACROBATICS HAJO

Ucon Hajo je minimalistický, ale nepřehlédnutelný kousek. U nás na bagisimo ho najdete hned v několika barvách. Tento městský batoh s rolovacím límečkem, který vám zajistí nastavitelný objem batohu, je navíc voděodolný. Chrání tak vaše cennosti i notebook před provlhnutím. Pokud vám záleží na přírodě, vaše srdce u tohoto modelu zaplesá - při jeho výrobě se myslelo na udržitelnost přírody, a tak jeho materiál neobsahuje zdraví škodlivé ftaláty.

UCON ACROBATICS KARLO

Podobně jako předchozí modely i on odpuzuje vodu. A stejně jako u nich můžete změnit jeho velikost. I on ochrání váš laptop před pádem díky své vyztužené kapse, kterou má ušitou až na 15'' kousek. S polstrovanými popruhy a vyztuženou zadní stranou, vás vaše záda z nošení batohu rozhodně bolet nebudou. V našem e-shopu nabízíme Ucon Acrobatics Karlo v několika barevných variantách.