VEGANSKÝ BATOH JAKO MÓDNÍ DOPLNĚK..?

PROČ PRÁVĚ ROKA LONDON? 
Pojďmě si říci, že když nás zastihne silný déšť a naše věci, které jsme měly schované v batohu, jsou rázem promočené, není to zrovna příjemné. S batohy Roka London se vám to již nestane! Zakladatelé Emma ROsenberg a Brett KAtz se rozhodli společně navrhnout takový batoh, aby splňoval dvě základní podmínky – a sice aby byl nejen funkčním doplňkem každého člověka, ale také vkusným a stylovým kouskem, který si vezmete do práce, na výlet nebo na krátkou dovolenou.

Batohy Roka zaujmou svou neotřelou vizáží a praktičností. Díky svému vzhledu a vlastnostmi si ho zamilujete i vy! Batohy byly navrženy tak, aby splňovaly potřeby každého zákazníka a odpovídaly tak jeho vlastnímu osobnímu stylu nehledě na věk, pohlaví, sezónu nebo dobrodružství! Svým unisex vzhledem si vyberou pánové, dámy, teenageři i děti.

Ano, čtete dobře. Využijete ho opravdu ve všech oblastí života, ať už jste podnikatel, student, senior nebo dokonce máma na mateřské! Roka se hodí opravdu ke všem! Vyberte si tu svou!

S LÁSKOU K PŘÍRODĚ
Batohy Roka si zaslouží svůj obdiv také z toho důvodu, že jsou vyráběny s ohledem na životní prostředí, takže plasty, které člověk běžně vyhodí jako odpad, se znovu zpracují. Jsou veganské, takže i milovnící zvířat si jistě najdou svého favorita. Takže nejen, že podpoříte značku, která je přátelská a šetrná k přírodě i zvířatům, ale budete se pyšnit stylovým kouskem, který vám bude každý závidět! To vše vám nabízí náš e-shop bagisimo.


STYL A PRAKTIČNOST
Vybírat můžete ze široké škály barev jako např. modrá, červená, zelená, oranžová a další. Jaká je ta vaše? Jistě vás nadchne nejen odolnost vůči špatnému počasí, neboť je batoh navržen z pečlivě vybraných materiálů, ale překvapí vás především jeho lehkost.

Batoh Roka London je natolik všestranný, že vypadá skvěle k džínům, ale svým odvážným designem se hodí i k šatům a teniskám. S jeho nestárnoucím stylem nešlápnete vedle. A jaký outfit zvolíte vy? Modní, funkční, odolný a veganský. To je batoh, který hledáte.

KRÁSA 2V1
Můžete ho nosit na dva způsoby, na zádech jako klasický batoh, nebo jednoduše v ruce jako tašku. No není to praktické?

NOVÉ A NOVÉ KOUSKY
Bojíte se, že je batoh moc malý a tudíž vám nebude sedět? Naše batohy Roka London máme hned ve dvou velikostech, vyberte si pro vás ten nejlepší! Roka London je stále rostoucí a rozšiřující se značka, takže se můžete těšit na nové kolekce, styly a barvy. Staňte se hvězdou každé sezóny s našimi batohy Roka London!