LITTTLE AMERICA.. Pro ty, kteří si přejí něco VÍC!

VŠEMI MILOVÁN

Že je vám tento batoh povědomý? Aby ne! Little America je jedním z nejoblíbenějších batohů od značky Herschel Supply. Tato značka byla založena dvěma bratry, jejichž cílem bylo vytvořit nadčasový produkt s ohledem na detail. Značku pojmenovali podle městečka, kde vyrostly a dnes jsou jejich batohy ikonickým doplňkem, který si kupují lidé po celém světě. Jak je na první pohled vidět, byly inspirovány klasickými turistickými batohy, a tak jejich všestrannost využijete do práce i na cestování. Zkrátka Little America je jasnou volbou pro každodenní nošení. Proč je ale tak oblíbený?

ACH! TA RAFINOVANOST

Přesto, že má batoh některé vintage prvky, působí stylově a moderně. Řemínky, které vás mohou na první pohled odradit svým složitým zapínáním, ve skutečnosti drží na silný magnet a působí čistě jako stylová dekorace. Další předností batohu Herschel je jeho promyšlené zapínání hlavní kapsy. Není na zip, jak to bývá u většiny batohů, ale zavírá se pojízdným jezdcem. U nás v bagisimo si ho můžete pořídit hned ve dvou velikostech, což jistě ocení malí i velcí. Kromě objemu batohu se nic nemění, takže váš oblíbený design zůstává stejný.

JAK HO VYUŽIJETE?

Batoh je vybaven vnější kapsou v přední části, kterou by každý správný batoh měl mít. Bývá to zpravidla nejpoužívanější část, odkud často vytahujete telefon, peněženku nebo klíče. V hlavní kapse je dostatečný prostor na vše, co potřebujete a nechybí ani plyšová přihrádka na notebook. Pokud ho pořídíte jako školní batoh, spolehlivě do něj uložíte veškeré sešity, penál, láhev na pití, svačinový box, který u nás také můžete pořídit, ale klidně i mikinu či svetr. Jestli ho plánujete nosit do práce a jste navíc sportovně založený, v pohodě do něj uložíte pracovní věci jako notebook, diář, oběd s pitím a navíc věci na cvičení. Batoh Little America si s tím hravě poradí. V případě, že se chystáte někam na výlet s přespáním, je tento batoh tím nejlepším společníkem. Snadno do něj uložíte oblečení, boty, foťák, pití a hygienickou taštičku. Bagisimo nabízí i taštičky od Herschel v krásných barvách a minimalistickém provedení, tak neváhejte a buďte sladění! Chystáte se na dovolenou do zahraničí? Little America poslouží i jako příruční zavazadlo do letadla, kam umístíte vše, co během letu budete potřebovat.

NUMBER 1 ZA KAŽDÉ SITUACE!

Jestli je batoh určený jen pro muže? Ani náhodou! Batohy může nosit úplně každý! Není divu, že je Little America nejoblíbenější. Je stylový, jednoduše se s ním zachází a je opravdu prostorný. Ještě nevíte, co pod stromeček? S batohem od Herschel zazáříte ve škole, v práci, ale i při toulkách v přírodě. Díky obrovskému výběru barev u nás v bagisimo nebylo sladění s oufitem nikdy jednodušší.