Připraveni na dovolenou?

Ženy a kabelky zkrátka patří k sobě.. Po jaké kabelce či tašce sáhnout během pobytu u moře či návštěvy bazénu? To se dozvíte v následujícím článku. Léto již doslova naplno propuklo a k němu neodmyslitelně patří plážová taška, která je nepostradatelným doplňkem, jež nemusí plnit pouze funkci praktickou, ale může se stát skvělým designovým kouskem. 

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI

Současný trh nabízí nepřeberné množství plážových tašek nejrůznějších barev, velikostí a tvarů. Široké je také cenové rozpětí, za které lze plážovou tašku pořídit. Jelikož je plážová taška kouskem, který během letních dovolených dostává dost zabrat, je lepší na plážové tašce nešetřit a pořídit si nějakou opravdu kvalitní. Vyšší cena samozřejmě automaticky nemusí znamenat kvalitní zboží. Pokud však hledáte plážovou tašku, kterou budete využívat více sezon po sobě, rozhodně se nebojte trochu připlatit. 

VELIKOST

Základním předpokladem užitečnosti moderní plážové kabely je dostatek prostoru uvnitř. To proto, aby si do nich ženy mohly uložit vše, co se jinak ukládá do menších kabelek, tedy například kosmetiku a hygienické pomůcky, ale také nejrůznější plážové potřeby. Dámy si velmi rády volí dostatečně velké plážové tašky, do kterých se vejde třeba i osuška a deka.

Velikost plážové tašky bývá při jejím výběru rozhodující. Záleží pouze na vás, kolik věcí máte v plánu v tašce nosit a k jakým příležitostem. Jinak velká taška se bude hodit čtyřčlenné rodině při celodenním pobytu na pláži a po jiné tašce sáhne dvojice na krátkou návštěvu bazénu. Jasné je však to, že plážová taška by měla být vždy dostatečně prostorná. Ručníky, opalovací krémy, svačina, pití, knížky či hračky zkrátka zaberou nemálo místa. 

MATERIÁLY

Materiály plážových tašek by měly být dostatečně rezistentní, aby dokázaly odolávat náročným slunečným podmínkám. Rovněž by měly dobře odolávat vlhkosti, pro tento účel se používají speciální umělé materiály, kůže či specifické povrchové úpravy, jako je pogumování. Plážové tašky mohou být kožené, proutěné, textilní, pogumované nebo třeba s potiskem. U nás v bagisimu nabízíme širokou škálu od značek Rains, Herschel nebo Brakeburn. Za nás je nejprodávanější v letních měsících konkrétně model Brakeburn Shell Beach Bag, která si svým designem přímo říká o výlet do zahraničí a nyní ji můžete ulovit s 15%ní slevou! Svou prostorností a praktičností neurazí ani model Brakeburn Birch Tote Bag - Navy, kterou můžete doplnit dámskou kosmetickou taškou Brakeburn Birch Large Wash Bag - Navy, která je ve stejném designu a mít tak dokonalou sadu! Taštička je ideální pro uskladnění opalovacích krémů, telefonu či dalších drobností, které žena bezpochyb potřebuje!

Že by plážová taška měla být dostatečně kvalitní jsme již zmiňovali. Unést tolik potřebných věcí a vydržet nápor slané či chlorované vody, písku a slunečních paprsků, není jen tak. Precizní propracování plážové tašky a použití kvalitních materiálů je tedy velmi důležité. Pokud si ovšem plánujete pořídit plážovou tašku pouze na jednu sezonu, není třeba se kvalitou příliš zaobírat. Pouze dejte pozor, aby ucho plážové tašky bylo dostatečně pevné. U mnoha plážových tašek se ucho utrhne již po několika použití. 

Máte-li v plánu nosit v plážové tašce kromě ručníků a opalovacích krému i cennější věci, jako například klíče, peníze, doklady či mobilní telefon, je dobré hledat plážovou tašku s vnitřní kapsičkou. Ta rozhodně neuchrání cenné věci od případné krádeže, pokud necháte tašku stát volně na pláži, ale rozhodně je tak menší šance, že byste klíče či peníze někde vytratili. 

 

TAK JAKOU TAŠKU ZVOLÍTE VY? :)