#1 BLOG - potřebuji originální batoh Máro!

Tak přesně tuto otázku jsme si pokládali, když jsme chodili po obchodním centru a prolézali stovky obchodů. Znáte ten pocit, když někam přijdete a vidíte oblečení nebo módní doplňky, které má půlka vaší třídy, kolegů z práce nebo kamarádů. Bylo zrovna před Vánocemi a Mára se zrovna vrátil z práce v zahraničí. Neměl moc představy, co bude dál, ale možná už v ten moment se mu v hlavě rýsoval tajný plán. Naopak já měl v tu dobu za úkol sehnat originální černý batoh pro svoji ségru k Vánocům. Všude zástupy lidí a v nákupácích vedro jak na Ibize. Totální frustrace nás donutila se zastavit a sednout si k jednomu pivu. Povídáme, povídáme a já zase spustil: Potřebuji originální batoh, Máro. Ten už to asi nevydržel a najel mi na telefonu na stránky značky Ucon Acrobatics, kterou jsem předtím nikdy neviděl. Začal jsem listovat aktuální podzimní kolekcí a říkal jsem si, proč jsem o tomto brandu nikdy neslyšel, když mají takové bágly. Ptám se tedy Máry, jak se o ní dozvěděl a co je zač.

 

 ucon-acrobatics-banner

 

        

Jak už to u většiny těchto příběhů bývá, značku Ucon objevil Mára v zahraničí, když byl v Německu na jednom veletrhu s módními doplňky a tam stál stánek, který se jmenoval "Uconisti". Vysvětloval, že se jedná o dva kamarády Jochena Smudy a Martina Fussenegger, kteří před několika lety milovali design a módu tak moc, až se rozhodli vytvořit vlastní módní značku zaměřenou na módní doplňky. No nic, abych se vrátil zpátky k tomu batohu, jeden jsem si objednal i pro sebe, když byly ty Vánoce. Co bylo podstatnější, tak se mi druhý den svěřil Mára se svým nápadem založit si e-shop. Nejdřív jsem mu to začal klasicky vymlouvat, že jich je už hodně a nemá to smysl, ale smáznul mě jedním dechem. „Kamaráde a řekni mi, kolik z nich tady nabízí značky jako Ucon“. Okey, to byl důkaz, že to může mít smysl. Mára nyní již třetím rokem buduje e-shop Bagisimo.cz s originálními kousky, které se líbí i jemu samotnému. Mára nezačal s obrovskou investicí, ale postupně a hlavně se zápalem.

A proč to píšu vlastně já? Není to tak dlouho, co jsem měl ještě práci v úplně jiném oboru. Zaujetí k marketingu a obchodu mě neustále táhlo. V jeden letní večer jsme seděli s Márou na pražské náplavce a kecali o Facebooku a Instagramu. Domluvili jsme se, že mu s tím trochu pomůžu. Nicméně jak šel čas, začali jsme zjišťovat, že je zapotřebí udělat mnohem více práce. Následovala výpověď v práci a nastartování něčeho co má mnohem větší smysl. Dáváme do toho všechno. Smysl je jasný, a to hledat a přinášet jedinečné módní doplňky, batohy, hodinky a kabelky. Teď je na nás vám dát o nich vědět. S našimi zápisky se tedy budete moci potkat každý týden. No a příště vám snad napíše pár řádků i Mára (ne, on není moc na psaní). Hezký den Jonas.

Pokud byste neměli dost, můžete si přečíst náš příběh a nebo si vyberte Váš originální batoh.

 

         Batoh HAYDEN 15"                   Batoh ISKOT 15"                    Batoh EATON 15"                 Batoh BRADLEY 15"

27232633-226932699

https://www.bagisimo.cz/znacka/ucon-acrobatics/

Ucon-fb

 

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save