Facebook
Google

Náš príběh

       Všechno začalo již v roce 2013. Tenkrát byla doba, kdy se začalo všem sektorům opět dařit a Marek Zieris se vrátil z pracovních cest ze zahraničí. Bylo těsně před Vánoci, když přišel do nákupního centra společně se svým kamarádem a sháněli originální batoh. Člověka, by napadlo, že těchto produktů bude všude plno. Jenže těch opravdu zajímavých kousků, by se dalo na prstech jedné ruky spočítat. V ten moment si uvědomil, že díky zahraničním cestám zná značky, které se zde ještě netěšili takovému zájmu a bylo by dobré lidem ukázat něco opravdu zajímavého. Koncem roku 2013 se odhodlal k velkému kroku. Z měsíce na měsíc odešel ze svého zaměstnání a založil internetový obchod na módní doplňky Bagisimo.cz.

      Veškeré své obchodní zkušenosti vměstnal do svého nápadu a rozmyslným krokem začal budovat značku Bagisimo. Začátky nebyly vůbec jednoduché a po pár nezdařilých rozhodnutích přemýšlí nad zanecháním tohoto projektu, ale odhodlání vyhrálo. Začal se specializovat na kabelky, peněženky, batohy, ale i hodinky nebo sluneční brýle. Ke konci roku 2014 obchod oblouží již 3000 zákazníka s 99% certifikátem doporučení. V nadcházejícím roce přidává několik dalších značek jako Herschel či Komono a pomalu směřuje i k mladší generaci. Na počátku roku 2016 spolupracuje se společnostmi jako Česká Spořitelna nebo Mary Kay na obchodních záležitostech a v průběhu několika měsíců přibírá své kamaráda jako společníka. Nejužší tým tvoří Marek Zieris zakladatel, majitel společnosti a Jonáš Basel jako marketingový a obchodní specialista.

Oba dva razí společné heslo: Vytvořit něco originálního je těžké, né nemožné. A proto by rádi přinášeli zajímavé a kvalitní dámské i pánské módní doplňky pro všechny generace. Vytvářet obchod s přidanou hodnotou pro každý nákup.

Děkujeme za Vaši přízeň
Parta z Bagisima

14800132_10207702464784714_1257529026_o

 

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...