Facebook

Google


Velká pánská kožená peněženka na karty Sammons Big hnědá

 
Dostupnost: Skladem
Výrobce: SAMMONS
999 Kč
 

Velká pánská kožená peněženka na karty Sammons Big hnědá

Pánská peněženka vyrobena z kvalitní kůže. Peněženka je elegantně provedena  v kombinaci hnědé barvy s jemným modrým pruhem vpředu. Barva: hnědá. Rozměry: délka 18,5 cm, šířka: 10 cm. Uvnitř jsou přihrádky na doklady, ale není zde kapsa na zip na mince. Peněženka má drobně vyšívané ohraničení v bílé barvě, které je velice zajímavé.

Informace o výrobci

I muži si zaslouží nosit trendy tašky a kabely přes rameno, které odpovídají nejnovějším módním trendům a doplňují jejich celkový vzhled a image. Právě pro všechny muže přicházíme se značkou SAMMONS, která přesně vystihuje aktuální trendy v oblasti pánských kabel a tašek.

Značka se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování, jednoduchostí a zároveň elegancí, která je pro dnešní moderní muže velmi důležitá.

Všechny výrobky pánské značky Sammons jsou vyráběny z kvalitní kůže. Nabízený sortiment zahrnuje oblíbené tašky přes rameno (typ messenger), dále tašky do ruky různých velikostí, které jsou vhodné jak na běžné nošení tak i business. Novinkou v našem sortimentu jsou víceúčelová pouzdra na doklady, peníze, klíče od auta a další věci, které muži většinou nosí po kapsách a díky tomuto pouzdru bude vše na jednom místě a bez hledání :-)

 

 

 

Parametry

Barva hnědá
 

Diskuse

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář